Başmakçı Parsel Sorgula

Başmakçı parsel sorgula; İstanbul iline bağlı Başmakçı ilçesinde yer alan parsel sorgulamanızı Başmakçı Tapu Müdürlüğü’ne giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi TKGM sitesinden online olarak yapabilirsiniz.

Başmakçı parsel sorgulama işlemini yapabilmeniz için sorgulayacağınız parselin tapusunda yer alan mahalle, ada ve parsel bilgileri gerekmektedir. Bu bilgileri solda yer alan konsola girerek Başmakçı parsel sorgulamanızı yapabilirsiniz. Başmakçı parsel sorgulama ile parselinizin konumunu, alanı, parsele ait öznitelik bilgilerini, ulaşım bağlantılarını, önemli yerlere olan uzaklığını, parselinizin koordinatlarını, parsel cephesi ve derinlik uzunluklarınızı parsel sorgula platformundan öğrenebilirsiniz.

Başmakçı Ada Parsel Sorgulama 

TKGM parsel sorgulama işleminin bir diğer özelliği ise Analiz kısmında bulunmaktadır. Bu kısımda dilediğiniz bölgede yıllara göre ana taşınmaz satışları, ana taşınmaz ipotekli satışları, bağımsız bölüm satışları, bağımsız bölüm ipotekli satış ve alım satım yoğunluk haritalarını inceleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgiler TKGM sisteminden sağlanmaktadır.