Dursunbey Parsel Sorgula

Dursunbey parsel sorgula; İstanbul iline bağlı Dursunbey ilçesinde yer alan parsel sorgulamanızı Dursunbey Tapu Müdürlüğü’ne giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi TKGM sitesinden online olarak yapabilirsiniz.

Dursunbey parsel sorgulama işlemini yapabilmeniz için sorgulayacağınız parselin tapusunda yer alan mahalle, ada ve parsel bilgileri gerekmektedir. Bu bilgileri solda yer alan konsola girerek Dursunbey parsel sorgulamanızı yapabilirsiniz. Dursunbey parsel sorgulama ile parselinizin konumunu, alanı, parsele ait öznitelik bilgilerini, ulaşım bağlantılarını, önemli yerlere olan uzaklığını, parselinizin koordinatlarını, parsel cephesi ve derinlik uzunluklarınızı parsel sorgula platformundan öğrenebilirsiniz.

Dursunbey Ada Parsel Sorgulama 

TKGM parsel sorgulama işleminin bir diğer özelliği ise Analiz kısmında bulunmaktadır. Bu kısımda dilediğiniz bölgede yıllara göre ana taşınmaz satışları, ana taşınmaz ipotekli satışları, bağımsız bölüm satışları, bağımsız bölüm ipotekli satış ve alım satım yoğunluk haritalarını inceleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgiler TKGM sisteminden sağlanmaktadır.