Söğütlü Parsel Sorgula

Söğütlü parsel sorgula; İstanbul iline bağlı Söğütlü ilçesinde yer alan parsel sorgulamanızı Söğütlü Tapu Müdürlüğü’ne giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi TKGM sitesinden online olarak yapabilirsiniz.

Söğütlü parsel sorgulama işlemini yapabilmeniz için sorgulayacağınız parselin tapusunda yer alan mahalle, ada ve parsel bilgileri gerekmektedir. Bu bilgileri solda yer alan konsola girerek Söğütlü parsel sorgulamanızı yapabilirsiniz. Söğütlü parsel sorgulama ile parselinizin konumunu, alanı, parsele ait öznitelik bilgilerini, ulaşım bağlantılarını, önemli yerlere olan uzaklığını, parselinizin koordinatlarını, parsel cephesi ve derinlik uzunluklarınızı parsel sorgula platformundan öğrenebilirsiniz.

Söğütlü Ada Parsel Sorgulama 

TKGM parsel sorgulama işleminin bir diğer özelliği ise Analiz kısmında bulunmaktadır. Bu kısımda dilediğiniz bölgede yıllara göre ana taşınmaz satışları, ana taşınmaz ipotekli satışları, bağımsız bölüm satışları, bağımsız bölüm ipotekli satış ve alım satım yoğunluk haritalarını inceleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgiler TKGM sisteminden sağlanmaktadır.